Informační systém ZŠ a MŠ Březník

21.října 2017
Svátek má Brigita

Info

Základní škola a mateřská škola Březník, příspěvková organizace vznikla jako právní subjekt v roce 2000. Zřizovatelem je Obec Březník. Škola má k dispozici 7 kmenových tříd a 2 odborné pracovny. Jedna z nich slouží k výuce přírodovědných předmětů, druhá k výuce informatiky. Školu navštěvují žáci z Březníku, Kralic nad Oslavou, Horních Lhotic, Kuroslep, Rapotic a Sudic. Školu rovněž navštěvuje několik žáků z Náměště nad Oslavou, Vysokých Popovic a Vícenic. Ve školním roce 2017/18 je v 1. – 9. ročníku 125 žáků. První stupeň navštěvuje 47 a druhý 78. Součástí základní školy je výše uvedená mateřská škola, školní družina a školní jídelna. Mateřská škola sídlí v jiné budově a letos ji navštěvuje 36 dětí. Školní kuchyň vyvařuje nejen pro školní děti ale i pro veřejnost. Její kapacita je 170 jídel a je plně využita. Škola nemá vlastní tělocvičnu ani hřiště a za tímto účelem využívá pronajaté prostory TJ Sokol Březník.

stáhnout Přehled o počtech žáků (PDF, 98kB)

http://www.zsbreznik.cz powered by Josef Trojan © 2007-2009