Informační systém ZŠ a MŠ Březník

25.července 2016
Svátek má Jakub

Info

Základní škola a mateřská škola Březník, příspěvková organizace vznikla jako právní subjekt v roce 2000. Zřizovatelem je Obec Březník. Škola má k dispozici 7 kmenových tříd a 2 odborné pracovny. Jedna z nich slouží k výuce přírodovědných předmětů, druhá k výuce informatiky. Školu navštěvují žáci z Březníku, Kralic nad Oslavou, Horních Lhotic, Kuroslep, Rapotic a Sudic. Školu rovněž navštěvuje několik žáků z Náměště nad Oslavou, Vysokých Popovic a Vícenic. Ve školním roce 2015/16 je v 1. – 9. ročníku 115 žáků. První stupeň navštěvuje 45 a druhý 70. Součástí základní školy je výše uvedená mateřská škola, školní družina a školní jídelna. Mateřská škola sídlí v jiné budově a letos ji navštěvuje 32 dětí. Školní kuchyň vyvařuje nejen pro školní děti ale i pro veřejnost. Její kapacita je 170 jídel a je plně využita. Škola nemá vlastní tělocvičnu ani hřiště a za tímto účelem využívá pronajaté prostory TJ Sokol Březník.

stáhnout Přehled o počtech žáků (PDF, 98kB)

http://www.zsbreznik.cz powered by Josef Trojan © 2007-2009