Informační systém ZŠ a MŠ Březník

17.ledna 2018
Svátek má Drahoslav

Info

Základní škola a mateřská škola Březník, příspěvková organizace vznikla jako právní subjekt v roce 2000. Zřizovatelem je Obec Březník. Od 1. ledna 2003 se mateřská škola stala zařízením subjektu ZŠ Březník. MŠ Březník je v současné době dvoutřídní a sídlí v budově čp. 247 společně s Obecním úřadem Březník. Vybavení tříd bylo zmodernizováno tak, aby odpovídalo věku dětí. Je umístěno tak, aby byly hračky dětem snadno dostupné, jsou průběžně doplňovány a obměňovány. Kapacita veškerých prostor mateřské školy je pro 42 dětí. Do mateřské školy dojíždí i děti z okolních vesnic. Škola využívá zahradu na jižní straně budovy, která je vybavena dřevěným zařízením - altán s lavičkami, kryté pískoviště, houpačky, průlezkový hrad se skluzavkou aj. Zahrada je po skončení provozu MŠ přístupná veřejnosti. Ke svým zejména sportovně-pohybovým aktivitám může mateřská škola též využívat i víceučelové sportovní hřiště z druhé strany budovy. Mateřská škola nemá vlastní školní kuchyni, veškerá strava je zajišťována ŠJ při ZŠ Březník.

stáhnout Přehled o počtech žáků (PDF, 98kB)

http://www.zsbreznik.cz powered by Josef Trojan © 2007-2009