Obsah

ANIMAL TECH

Národní výstava hospodářských zvířat.
Akce se zúčastní žáci 1.- 5. ročníku.

Datum konání: 15. 5. 2019 začátek od 08:00

Místo konání: Brno, Brno

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Neuvedeno

Plné vstupné: 100 Kč

Národní výstava hospodářských zvířat se v roce 2019 bude konat společně s Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstavou myslivost. Tento komplex veletrhů byl vytvořen ve spolupráci s partnery a spoluorganizátory - profesními asociacemi, státní správou, samosprávou a odborným školstvím.

NÁRODNÍ VÝSTAVA v Brně je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Přes 800 kusů zvířat - skotu, ovcí, koz, prasat a koní je předvedeno v Národních šampionátech, přehlídkách a hodnoceních za účasti českých i mezinárodních porotců. Výstava se těší velké popularitě odborné i laické veřejnosti. Výstavní areál v době akce navštíví bezmála 45.000 návštěvníků.

 

 


Příloha

Vytvořeno: 24. 4. 2019
Poslední aktualizace: 3. 5. 2019 08:11