Obsah

Listování

1.stupeň

LiStOVáNí.cz: Šmodrcha (Archie Kimpton) Pěkně popletený kočičák
Honzík Bačkora je docela obyčejný kluk z jednoho docela obyčejného městečka. Když ovšem jednoho obyčejného dne na toulkách po okolí náhodou natrefí na příšerně pomotaného, zpřeházeného, mrzoutského, vypaseného a na sušenkách závislého mluvícího kocoura, jeho život se rázem úplně změní!
Je šťastný, že v podivném tvorovi konečně našel svého vlastního zvířecího kamaráda, a chce si ho nechat, jenže jeho čistotou posedlá máma, otravná sestra a bláznivý starý plukovník se zálibou ve vycpávání neobvyklých živočichů mají na věc docela jiný názor… Dokáže Honzík svého chlupatého parťáka ochránit, nebo Šmodrchu čeká osud mnohem horší než jen pouhý nedostatek sušenek?
• účinkují: Věra Hollá a Lukáš Hejlík
• v překladu Jany Hejné vydalo v roce 2015 nakladatelství Mladá fronta

délka představení: 40 min

Nabídka knihy k prodeji:
ŠMODRCHA 230 Kč


Datum konání: 13. 12. 2019 začátek od 07:30

Místo konání: ZŠ a MŠ Březník, Březník

Typ akce: ostatní

Organizátor: ZŠ a MŠ Březník

Snížené vstupné: 60 Kč

Poznámka: Doplatek ceny bude uhrazen z pokladny SRPŠ.

2.stupeň

LiStOVáNí.cz: Jak být klukem/holkou? 

aneb Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se Googlit (James Dawson + Hayley Longová)

Jak může být člověk za borce a představovat si, že někoho sbalí, když má obličej samý beďar a chlupy mu rostou na místech, kde by podle něj neměly vůbec růst? Být holkou je skvělý. Ale někdy taky praštěný, zvláštní a nepochopitelný. Naštěstí jsou tu necenzurované avšak vřelé a inteligentní knihy učitelů Jamese Dawsona a Hayley Longové, které kluky i holky s naprostou otevřeností provedou pubertou, nástrahami společenské džungle, sexu i partnerství. A to bez vytáček a se vším všudy.

  • účinkují: Markéta Lánská a Alan Novotný (alt. Lukáš Hejlík a Věra Hollá)
  • v překladu Michaely Markové vydalo nakladatelství Argo v roce 2015

délka představení: do 40 min

 

Nabídka knih k prodeji:

JAK BÝT KLUKEM / HOLKOU    každý titul 180 Kč 

obě knihy celkem                                350 Kč 

 


Vytvořeno: 22. 10. 2019
Poslední aktualizace: 22. 10. 2019 10:13