Dobrý den, žáci a žákyně, moc vás zdravím, posílám maličko učeníčka. (na tento týden 16.3.-20.3)

Učebnice strana 66 - 67, podívej se přečti si, to všechno již znáš.

Pracovní sešit str. 44.,45. Vypiš do pracovního sešitu cvičení 1. např. rameno, atd.,  pak pokračuj dál, ve vyplňování stránek.

Moc vás zdravím P.R.

Učení na 23.3 - 27.3 např. středa - pátek

Přešti si  uč. str.68., pracovní seš. str. 46, pokus se vypsat,  kostru máš v uč. str. 68. Pokud máš u sebe pracovní listy tak můžeš vypsat list číslo 6 život v přírodě I - houby str.37. -  pracovní sešity budu kontrolovat a známkovat, tak se snaž, ať máš 1. Pokud něco nechápeš nevadí, vysvětlíme ve škole. A taky si nezapomeň zacvičit a zaběhat a mít dobrou náladu.

Učení na 30.3 - 3.4. např. středa - pátek

Přečti si uč. str. 65.  a v prac. seš. str. 48 doplň do cvičení. Nezapomeň si zacvičit. Ve škole to všechno zopakujem. P.R.

Učení na 6.4. - 10.4  např. středa - pátek

Pracovní list č. 6. Život v přírodě II. - cv.1 zvládneš u cv. 2. a/ ti pomůže uč. str 56.-57. a určitě zvládneš i str. 2. Společné znaky živ. uč str. 56 - 57. ti zase pomůže. Nezapom. si zaběhat a zacvičit. A pokud můžeš poslat pošli, ať máš 1.