Dobrý den, žáci a žákyně, moc vás zdravím, posílám maličko učeníčka. (na tento týden 16.3.-20.3)

Pokud již máte vypsaný Liberecký kraj, tak pokračujte ve vypisování kraje Královéhradeckého uč. str.22 - 23. do sešitu jen to nejdůležitější, (řeky, zemědělství, průmysl, pohoří, nejvyšší hora, památky, tak menší odstavec 5-7řádků) + prac. seš. str. 15.

2.pokud se ti bude chtít, namaluj  mapku str. 22 jen krajské město, řeky, hory,

Děkuji moc zdravím. P.R.

Učení na 23.3 - 27.3. rozděl si třeba stř. - pátek

Pokračujeme dále přečti si str. 24. - 25. , do sešitu nadpis Pardubický kraj opět do sešitu jen to nejdůležitější, (řeky, zemědělství, průmysl, pohoří, nejvyšší hora, památky, tak menší odstavec 5-7řádků) + prac. seš. str. 16. Pokud se ti bude chtít, namaluj  mapku str. 24.

Dej si na sešitech záležet budu známkovat, ať máš pěkné známky.

Kontrola:

Úkoly do Vl buď naskenuj a posílej vypsané ze sešitu Př na e-mail: rabupepriroda@seznam.cz, nebo whatsApp, budu si zaznamenávat a známkovat. Neodkládej, ať toho nemáš moc. Děkuji P.R. tel. 777486 474

Již někteří posílájí své zápisky a pracovní sešity, Adélka, Štěpán, Natálka, Honza, Bára, neváhej a posli, ať máš jedničky. P.R.

Učení na týden 30.3 - 3.4.

Pokračujeme kraj Vysočina str.28 - 29. pořád stejně  - krajské město, pohoří, zeměd. průmysl, pamětihodnosti, jen to nejhlavnější. Prac. seš. str.17. Jste moc šikovní a máte to pěkně vypracované, jen tak dál, ať máte pěkné známky. P.R.

Pozor:

Stále nereagují a neposílají domácí práce tito žáci: Bachtelová Adéla a Eliška, Chadim Kevin, Jašková Ester, Tůzová Sára.

Známky již zapisuji na bakaláře!!!

Týden od 6.4 - 10.4. např út. - čtvr.

Uč. str. 28, Jihomoravský kraj, opět zápisky na 7 - 10 řádků, prac. seš. str. 18. Nezapom. posílat, máš pak známky na bakalářích.

Příště nachystám 5 otázek opakování podle učebnice.