Přírodověda

Dobrý den, žáci a žákyně, moc vás zdravím, posílám maličko učeníčka. (na tento týden 16.3.-20.3)

Učebnice str. 28 - 33. Přečíst, podívat se na obrázky, vypsat do sešitu str. 33 poslední odstavec zelená barva, začíná větou - lesy jsou životním prostředím.......končí mobilním telefonem.

Pracovní sešit str. 14 - 19. doplnit. Pokud si nebudeš vědět rady klidně cvičení přeskoč, pak  pokračuj, doděláme společně.

Mooc vás zdravím P.R.

Učení na 23.3 - 27.3. např. středa - pátek

Pokračujeme učebnice str.34 -37. Přečíst a podívat na rostliny a živočichy je to jednoduché. Do sešitu zápis nepiš, napíšeme spolu. Doplnit prac. seš. strana 19. - 22. Vypiš to pěkně a dej si záležet, budu to kontrolovat na známky. Je to velmi jednoduché použij k tomu učebnici a obrázky.

A nezapomeň si zacvičit a zaběhat, mít dobrou náladu, zdravím všechny.

Pokud budete chtít posílat ofocené pracovní sešity, mužete na e-mail: rabupepriroda@seznam.cz, budu si to zaznamenávat a známkovat. Jinak až ve škole, úkoly vypracovávej poctivě, ať toho nemáš moc.Děkuji P.R. tel.777486474

Již někteří žáci posílají, neváhej a pošli, ať máš 1, Sofie výborně atd.. můžete i na WhatsApp.Děkuji P.R.

Učení na 30.3 - 3.4.. např. středa - pátek

A pokračujeme dál uč. strana 38 přečti si a podívej se na obrázky, až po str. 41. napiš odpovědi na  Opakování  např.1.C,2,D atd.

Do normálního sešitu vypiš zápis, uč. str 42., nadpis -  Rostliny - 1. Obiloviny: pšenice, žito, ječmen, oves, kukuřice. 2 Okopaniny - lilek, řepa, 3.Olejniny - slunečnice, brukev řepka olejka,  4. Luskoviny - hrách, fazol, čočka,sója. 5. Pícniny - vojtěška, jetel 6. Textilní plodiny - len. 7. zelenina  - okurka, salát ...8. Plevele - pýr. namaluj 1 obrázek např. slunečnice. a běžte ven si zasportovat. Všechny vás zdravím P.R.

Pozor:

Stále nereagují tito žáci a neposílají domácí práce.Slávek Kubíček, Všianský Nik. Známky již zapisuji

na bakaláře. P.R.

Učení na 30.3 - 3.4. např. středa - pátek

Uč. str. 46 - 48, přečíst, zapsat do sešitu nadpis Pole - vypsat, plevele, bezobratlí, obratlovci jen zástupce názvy pod obrázky např. (mandelinka bramborová)atd.Můžeš namalovat i obrázek

Prac. seš. 23. - 24. Děkuji, že posíláte své práce. P.R.