Třídní učitel:

RNDr. Lenka Jarolímová

Přeji vám pěkné prázdniny, plné krásných zážitků a nových kamarádů.

Odpočněte si, ale nezapomeňte „procvičovat“ hlavu.

Lenka Jarolímová

Informace k odevzávání učebnic:

Učebnice můžete odevzat v těchto dnech v učebně u hlavního vchodu:

Úterý 16. 6.          8,00 – 12,00

Středa 17. 6.      12,00  - 16,00

Čtvrtek 18. 6.       8,00 – 12,00

Odevzdáváte všechny učebnice. Budou přijaty bez obalů, vzadu v tabulce podepsané, vygumované, opravené, ....

Za poškozené učebnice bude vybírán poplatek vzhledem k jejich stáří. Ztracenou učebnici žák zaplatí v plné výši.

Při vstupu do školy musí žák odevzdat Čestné prohlášení. Ti co byli na konzultacích je mít nemusí, protože je již odevzali.

Ten, kdo nemá tiskárnu, si může čestné prohlášení vyzvednout v pondělí ve škole. Jsem tam asi do 11 hodin, případně je vydá někdo jiný.

Rouška nutná!!!

Seznam učebnic:

Matematika                                                                       Dějepis- Středověk                                  Školní atlas světa

Sbírka úloh z matematiky                                               Dějepis - atlas- Středověk                       Český jazyk

Matematická cvičení s diferencovaným zadáním      Výchova k občanství                               Hravá literatura

Project 3                                                                             Přírodopis                                                 Čítanka (někteří)

Shrek - pouze jedna skupina                                           Zeměpis 1. díl                                           Hudební výchova

Němčina- Heute haben...                                                 Zeměpis 2. díl                                           Já, písnička

Fyzika

Pokud máte všechny učebnice, tak jich je celkem 19.

P.S.

Ve škole mají tito žáci učebnici Hudební výchovyJá písnička (žlutá):

Apruzzese Veronika, Jelínek Dominik, Kabátek Vojtěch, Popov Adam

Školní atlas světa mají ve škole tito žáci:

Apruzzese Veronika, Hejlíková Klára, Jelínek Dominik, Kabátková Veronika, Kašparová Karolína, Pavlíčková Klára, Popov Adam, Svobodová Daniela

Jarolímová

Od 8.6. někteří naší žáci dělají přijímací pohovory na gymnázium. Přeji pevné nervy a hodně úspěchů!

Lenka Jarolímová

Přeji vám vše nejlepší k dnešnímu Mezinárodnímu dni dětí

Připomenutí:

1. Pomerančová a citronová kůra se vybírá do 5.6. Kdo má nasušenou a chce odevzdat, má tento týden poslední šanci.
  2. Jedna třetina z vás neposlala výsledky testů z fyziky. Splňte tento úkol do 5.6. Blíží se klasifikace! Snažte se splnit všechny resty co nejdříve. Do hodnocení se promítne i vaše spolupráce s učitelem. Pokud někdo nemá možnost se k materiálům dostat, je možné přijít do školy a nechat si je vytisknout. Stačí se spojit s učitelem. Jestli někdo nemá možnost odeslat úkoly, je možnost vhodit je do schránky u vchodu do školy.

Všechna zdravím

Zdravím vás,

doufám, že jste všichni v pořádku a z posledních sil plníte úkoly. Stále je 3 až 5 žáků z vaší třídy, kterým hrozí přezkoušení na konci prázdnin. Proto vás žádám, spojte se s učiteli, dodělejte práce. Bylo by škoda pokazit si prázdniny. Pokud vám selhává technika, je možné po domluvě s učitelem vyzvednou zadání ve škole, případně je odevzdat do schránky u vchodu ZŠ. Jak se říká: „ Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.“

Příští týden se bude malovat vaše třída. Kdo si ještě nevyzvedl své věci, bylo by dobré tak učinit! Jsou vystěhované na chodbě. Je tam ještě šest krabic s pomůckami, kufřík, sáčky s tělocvikem, nějaká učebnice atd. Vyzvednout je můžete každý všední den dopoledne.

Vybírá se pomerančová a citronová kůra. Pokud jste v průběhu roku sušili kůru, je možné ji odevzdat. Způsob odevzdání je popsán na webových stránkách naší školy.

Přeji vám krásný zbytek května, ještě se pilně učte. Jdeme do finiše. Za měsíc už budou prázdniny!

Zdravím všechny,

stále je ještě pár jedinců, kteří příliš nespolupracují s učiteli. Chci upozornit, že pokud nezačnete spolupracovat podle zprávy pana ředitele ze dne 8.4. 2020 Hodnocení dálkové výuky, budete zkoušeni a hodnoceni v náhradním termínu. Je tedy mnohem lepší začít spolupracovat, domluvit se s učitelem. Doufám, že jste to pochopili!

Přeji všem krásný květen.

Sedmáci,

kteří jste ještě nezaslali žádný úkol, napište mi do dnešního večera (14.4.) proč? Jaký máte důvod? V matematice vás bylo 14, ale nespolupracujete i dalších předmětech.

Pište na adresu ZSBreznik@seznam.cz. Těším se na vaše odpovědi.