TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Ve čtvrtek 29.4. proběhnou v 16:30 online třídní schůzky všech ročníků ZŠ Březník.

Schůzky proběhnou online na platformách distanční výuky jednotlivých tříd.

Odkaz na připojení ke schůzce bude od středy odpoledne na stránkách školy v sekci STRÁNKY TŘÍD, (vždy u jednotlivých tříd).

Rodiče se připojí stejným způsobem jako děti při distanční výuce.

Po společné schůzce proběhnou individuální konzultace s učiteli jednotlivých předmětů   do 18hodin na platformách výuky předmětu. Rodič se připojí stejným způsobem jako žák, který volá učiteli (Skype, Teams, Mobil).

Mgr. Jan Nešpor

Datum vložení: 27. 4. 2021 11:48