Třídní učitel:

RNDr. Lenka Jarolímová

lenka.jarolimova@post.cz

Týden 22.2. - 26.2. - omluvenky

Soutěž Kraje o bezpečný internet pokračuje - prodlouženo do 31.3.2021. Kdochce, múže se zapojit do soutěže. Infprmace najde v letáku KPBI plakat [405].pdf (2.4 MB). Kdo chce se zapojit může vyhrát hodnotné ceny.  Zvažte to.

Milí žáci!

Dnes jsme zakončili první pololetí 8. ročníku. Ve škole jste byli celkově tak měsíc a půl. Zbytek jste trávili doma na on-line výuce. Ve známkách se odrazila vaše píle, snaha a znalosti. Celkově jsme měli 10 vyznamenaných, z toho 3 vysvědčení na kterých se objevila samá 1! Věřím, že na konci škol. roku jich bude více, protože někteří jste k vyznamenání měli velice blízko. Na druhou stranu pouze tři žáci našli na vysvědčení 4.

Dnes, 28.1.2021, si výpis vyzvedlo 8 žáků. Zbytek vám předáme při výměně materiálů do ČJ v pondělí 8. února.

Přeji vám krásné prázdniny. Dbejte na svou bezpečnost, chovejte se ohleduplně a nezapomínejte na 3 R. Jak jsem si přečetla, ve škole se určitě neuvidíme do 14. února.

Předávání výpisů vysvědčení

Vysvědčení se nebude posílat elektronicky, protože na výpisech jsou vaše rodná čísla a datum narození. - citlivá data. Výsledky máte napsané v Bakalářích. Kdo bude chtít výpis, může se zítra stavit ve škole. Budu přítomná od 10:45 do 13:30 a výpis vám vydám. Jinak podle pokynů vám výpisy předáme při nástupu do školy.

.

Milí žáci!

Přeji vám úspěšný vstup do nového roku 2021. Bohužel pokračuje distanční výuka. V pondělí 4.1. se tedy neuvidíme ve škole. Chtěla bych přivítat vaši novou spolužačku Marušku Bílkovou.

Maruško, zítra ti pošlu přihlašovací údaje.  Měla jsem ti je předat v pondělí ve škole.

Využijte čas a vzdělávejte se. Nestačí si pouze učivo opsat, nalepit, ale také se je musíte naučit! Jsou věci, které se musíte naučit jako poučky, vzorce, značky fyzikálních veličin, jednotky, značky prvků atd.

Sledujte bakaláře. Brzo bude vysvědčení. Kdo zapomněl heslo, ať napíše panu řediteli nebo mně.

Dodělejte resty - zadané referáta, úkoly,...

Doufám, že se co nejdříve uvidíme.

Lenka Jarolímová

Přeji všem příjemné prožití vánočních svátků,

mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2021.

Lenka Jarolímová

V týdnu 14.12. - 18.12. pro vaší třídu pokračuje dálková výuka. Sledujte, prosím, stránky školy

Přeji vám pěkné podzimní prázdniny. Odpočněte si, dodělejte práce a relaxujte.

Situace se bohužel nelepší. Vypadá to, že budeme dále vyučovat na dálku. Sledujte naše stránky a zprávy.

Pokud budete něco pořebovat, napište na můj e-mail lenka.jarolimova@post.cz.

Dejte na sebe pozor, dodržujte zásadu 3R a ochovejte se odpovědně.

Lenka Jarolímová

Velká gratulace Jiřímu Tesařovi. Je vítězem školního kola v Logické olympiádě. Škoda, že se soutěže nezúčatnili i další žáci z vaší třídy!

L.J.

ROZVRH HODIN - dívky
  1. 2. 3 4. 5. 6. 7. 8.
PO M Z Č A N F
ÚT Č D Tv Tv M A - CH
ST  Př Č Z M Hv N
ČT M Č CH F Vo
Č A M D Vv

ROZVRH HODIN - chlapci
  1. 2. 3 4. 5. 6. 7. 8.
PO M Z Č A N F
ÚT Č D Vv M A - CH
ST  Př Č Z M Hv N
ČT M Č CH F Vo
Č A M D Tv Tv

Třídní samospráva:

Starosta třídy: Lukáš Jeřábek

1. mistostarostka: Klára Hejlíková

2. místostarosta: Matěj Haresta

V září vybíráme:

Pracovní sešity ( lit., Př, Ch, Nj)                                                                                                375,- Kč

Sešity (2x 520, 3x 524, 2x 540, 1x 544, 4x 440, 1x 445, A p. uč. Čapkové 1x 444)         115,- Kč   ( 130,- Kč - p. uč. Čapková)

Celkem:                                                                                                                                        490,- Kč   (505,- Kč)

Pozn. Většina žáků má již zaplaceno. Potvzení v ŽK.

V říjnu vybíráme:

Sešit do dějepisu                                                                                   10,- Kč

Sešit do Nj                                                                                               11,- Kč

Šatní ramínko                                                                                         10,- Kč

Kopírka                                                                                                     50,- Kč

Výkresy                                                                                                       8,- Kč

Celkem                                                                                                     89,- Kč