25. 11.

- vyplňte si v pracovním sešitě str. 8 - odpovědi si zkontrolujeme po vašem návratu do školy

- tento úkol již nemusíte posílat na můj e-mail

18. 11.

- Úkol na tento týden určitě hravě zvládnete. Zapište si do svého sešitu dva typy jídelníčku, který je určený pro žáka 6. ročníku na jeden den - 1) Příklad správného jídelníčku, který se skládá ze zdravých potravin ( včetně nápojů ) 2) Příklad nezdravého jídelníčku ( včetně nápojů )

Úkol zapište do sešitu a ofocené mi zašlete do e-mailu - kafkovazsbreznik@seznam.cz ( Nejpozději do 25. 11. ) Za splnění úkolu dostanete jedničku. Ještě několik žáků mi neposlalo úkol z minulého týdne. Prosím o nápravu!

11. 11.

Vypracuj úkol:

Napiš v 10 ti větách charakteristiku sebe sama, jak se chováš, co máš rád/a, jak trávíš svůj volný čas.

Úkol zapište do sešitu a ofocené mi zašlete do e-mailu - kafkovazsbreznik@seznam.cz ( Nejpozději do 18. 11. ) Za splnění úkolu dostanete jedničku.

4. 11.

- vyplňte si v pracovním sešitě str. 5, 6, 7 - CESTA KE ZDRAVÍ - odpovědi si zkontrolujeme po vašem návratu do školy.

Choďte často na procházky do přírody, zacvičte si a dostatečně odpočívejte. Důležitý je kvalitní spánek, dbejte na zásady zdravé výživy a pitný režim. Školní úkoly si vypracovávejte svědomitě a hlavně pravidelně. Přečtěte si nějakou pěknou knížku.

Nabízím možnost spojení a konzultace na e-mailu- kafkovazsbreznik@seznam.cz a na Skype, kde mě najdete podle jména ( Šárka Kafková ) a fotografie.