Navigace

Obsah

Divadelní představení MALÝ PRINC

Divadlo Pasáž Třebíč.
Odjezd autobusu v 7:30 hod.
Předpokládaný návrat 10:30 hod.

Datum konání: 30. 1. 2020 začátek od 08:30

Místo konání:

Typ akce: divadlo

Organizátor: ZŠ a MŠ Březník

Plné vstupné: 80 Kč

Poznámka: 55,-Kč vstupenka 25,-Kč příspěvek na dopravu

MALÝ PRINC  ŽÁKY 6.-7. ročníku 

Muzikál Malý princ z autorské dílny Michaely Novozámské je inspirován literárním dílem francouzského spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho. V tomto hudebně divadelním zpracování naleznete všechny důležité obrazy nejznámějšího pohádkového příběhu, obsahujícího mnoho metafor, přirovnání životních pravd, ale i nadhledu, radosti a důvtipu. Autorský scénář pomůže dětským divákům srozumitelnou formou přiblížit celý příběh pilota, který se po havárii svého letadla ocitl v Saharské poušti. Zde se setkává s pohádkovou bytostí se zvonivým smíchem, která přichází z jiné planety a postupně se stává pilotovým blízkým přítelem. Společně se díky nelehké osudové situaci naučí mnoha pravdám o životě na zemi i v jiných světech. Vydejme se s nimi na cestu jedinečných setkání a si připomeňme si opravdovost přátelství, lásku, která překonává planety, zázrak upřímné radosti a také nezvratné loučení, jak je lze vidět jen dětskýma očima. Divadlo poskytne pedagogům pro děti „hravý manuál“ pro menší děti, aby se mohly seznámit s dějem příběhu a byly na představení připravené. Každý návštěvník dostane dárek - dárkovou kartu, ve které budou texty a obrázky z knihy „Malý princ“ a speciální kód, s jehož pomocí si budete moci poslechnout všechny písničky z představení po připojení na internet. Délka pořadu: 60 minut                          


Vytvořeno: 16. 12. 2019
Poslední aktualizace: 7. 1. 2020 08:02