ZŠ a MŠ Březník
a mateřská škola Březník

Základní škola a mateřská škola Březník přijme učitelku do mateřské školy s nástupem od 9/2022. V případě zájmu můžete volat na telefon 797 728 750 nebo psát na msbreznik@volny.cz.

Sběr pomerančové kůry a citrónové kůry bude probíhat v termínu od 15.5. – 15. 6. 2022. Sběr hluchavky - květ, sedmikrásky - květ a bezu černého – květ bude probíhat v termínu od 1.6.-15.6.2022.

Pověřenec GDPR: Ing. Alena Řezáčová

Kontaktní údaje:

Škola nakládá a zapracovává následující osobní údaje žáků:

datum narození, místo narození, rodné číslo, státní příslušnost, bydliště, údaj o zákonném zástupci, soudní rozhodnutí vztahující se k přidělení dítěte do výchovy, nutný zdravotní údaj apod.

Škola nakládá a zapracovává následující osobní údaje zákonných zástupců:

jméno, příjmení, bydliště, kontakt, např. telefonní číslo pro případ nutného kontaktu školy se zákonným zástupcem v rámci ochrany zdraví, bezpečnosti a práv žáka, další údaje nezbytné např. pro vydání správního rozhodnutí apod.

Informace o zpracování a ochraně os údajů ZŠ

Informace o ochraně a zpracování os údajů MŠ

Zápis do 1. a 6. ročníku

Edupage