ZŠ a MŠ Březník
a mateřská škola Březník

Základní škola a mateřská škola Březník přijme učitelku do mateřské školy s nástupem od 9/2022. V případě zájmu můžete volat na telefon 797 728 750 nebo psát na msbreznik@volny.cz.

Sběr pomerančové kůry a citrónové kůry bude probíhat v termínu od 15.5. – 15. 6. 2022. Sběr hluchavky - květ, sedmikrásky - květ a bezu černého – květ bude probíhat v termínu od 1.6.-15.6.2022.

Výtvarná výchova

Dobrý den, v období distanční výuky mé spojení,  email Rabupepriroda@seznam.cz,

Únor 2021-  Prosím o fotky prácí a zasílání na jakékoli mé spojení. Práce z domu: Zimní příroda, zimní radovánky, zima a sníh sněhové vločky, koláž, portréty rodiny, zvířata, jarní tradice, jarní květiny, karneval, referáty (druhy malby a tvoření s přírodním materiálem), vlastní nápady  - tvorba. Děkuji PR.

Březen 2021 - Prosím o zasílání prací na téma jaro, jarní květiny, jarní tradice, velikonoce, kraslice, jarní zvířata. Stačí 2 práce (výkresy) měsíčně. Děkuji PR.

Duben 2021 - Prosím o zasílání prací na téma jaro, jarní květiny, jarní tradice, velikonoce, kraslice, jarní zvířata. Stačí 2 práce (výkresy) měsíčně. Děkuji PR.

...........................................................................................................................................................................................................

Chlapci

V období distanční výuky kontakt na mě: pavlaco@email.cz

Práce od 2. pololetí doneste do školy, až budeme opět chodit, děkuji.

Únor - Masopust na Hlinecku - součást světového kulturního dědictví UNESCO

a)najdi na internetu

b)nakresli nebo namaluj jednu masku

Březen - Jaro, Velikonoce - libovolná technika