ZŠ a MŠ Březník
a mateřská škola Březník

Třídní schůzky - 23. 11. 2021 zrušeny.

Výtvarná výchova

Dobrý den, v období distanční výuky mé spojení,  email Rabupepriroda@seznam.cz,

Únor 2021-  Prosím o fotky prácí a zasílání na jakékoli mé spojení. Práce z domu: Zimní příroda, zimní radovánky, zima a sníh sněhové vločky, koláž, portréty rodiny, zvířata, jarní tradice, jarní květiny, karneval, referáty (druhy malby a tvoření s přírodním materiálem), vlastní nápady  - tvorba. Děkuji PR.

Březen 2021 - Prosím o zasílání prací na téma jaro, jarní květiny, jarní tradice, velikonoce, kraslice, jarní zvířata. Stačí 2 práce (výkresy) měsíčně. Děkuji PR.

Duben 2021 - Prosím o zasílání prací na téma jaro, jarní květiny, jarní tradice, velikonoce, kraslice, jarní zvířata. Stačí 2 práce (výkresy) měsíčně. Děkuji PR.

...........................................................................................................................................................................................................

Chlapci

V období distanční výuky kontakt na mě: pavlaco@email.cz

Práce od 2. pololetí doneste do školy, až budeme opět chodit, děkuji.

Únor - Masopust na Hlinecku - součást světového kulturního dědictví UNESCO

a)najdi na internetu

b)nakresli nebo namaluj jednu masku

Březen - Jaro, Velikonoce - libovolná technika