Sběr starého papíru

Sběr starého papíru 1

Od úterý 2. 5. do čtvrtka 4. 5. 2023 bude probíhat sběr starého papíru.

Místo sběru se uskuteční tradičně ve dvoře ZŠ, který bude po dobu sběru volně přístupný. Starý papír odkládejte na vyhrazená místa.

Lístek se jménem a příjmením, třídou a celkovou hmotností sběru vhoďte do označené schránky. Zároveň mějte papír svázaný nebo v pevných krabicích či papírových taškách.

Stále platí stejná podmínka jako v předchozí akci, že sběr nebude obsahovat kartonový papír, kartonová krabice naplněná drobným papírem, časopisy, letáky nevadí, ale sešlapané/ rozřezané krabice z kartonu, svázané do balíku, nelze ve sběru převzít, rovněž nelze do sběru zahrnout papírové dutinky jako je např. od koberců, látek apod. nebo papíry ze skartovaček, které mnohdy obsahují nepapírové příměsi (plast, kov aj).

ÚT, ST, ČT - 7:00 - 8:00, 13:00 - 17:00

Datum vložení: 9. 3. 2023 8:45